Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách praktické lékařky MUDr. Ivany Kolínkové.

O nás

Ordinace se nachází v Brně - Soběšicích, Na kovárně 5. Pracuji se zdravotní sestrou Ivanou Patákovou

Dovolte, abych se Vám představila. Narodila jsem se v Třebíči, kde jsem vystudovala gymnázium a posléze jsem v roce 1986 dokončila studia na LF MU v Brně. Po atestaci I. stupně z všeobecného lékařství jsem v roce 1993 začala pracovat jako praktická lékařka v Brně Soběšicích a zde působím dodnes.

Poskytuji standardní zdravotní péči dospělým a dětem od 15 let. Zabývám se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí,  zajišťuji návštěvní službu v domácnostech pacientů. Pracuji jako externí spolupracovník LF MU při výuce studentů a  vpřípravě lékařů v předatestačním vzdělávání v oboru všeobecný praktický lékař pro dospělé.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření,  máme k dispozici  EKG přístroj, vyšetření CRP - ukazatel zánětu,   přístroj k měření INR u pacientů užívajících Warfarin,  přístroj vyhodnocující  vyšetření stolice na okultní krvácení.

Nově i možnost 24 hod. monitorování krevního tlaku.

K návštěvě naší ordinace se nemusíte objednávat, maximálně se budeme snažit vyjít vstříc Vašim časovým možnostem. Možnost objednání na určitou hodinu - 2 dny v týdnu. Objednáváme i k preventivním prohlídkám a k dalším časově náročnějším vyšetřením.

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů jen omezeně, po dohodě s lékařkou.

Aktuality

 • Ve dnech 12. - 22. 9. změna ordinačních hodin z důvodu dovolené.
  Zastupuje zde v ordinaci MUDr. Gajdošová od 7.30 do 11.30
  Sestra přítomna v obvyklých ordinačních hodinách
 •  
 • Vážení klienti, využívejte možnost objednání na určitou dobu- v pondělí od  10 do 15 hodin, ve čtvrtek od 10 do 13.30 hodin - v této době budou přednostně ošetření objednaní pacienti, možnost objednání osobně, telefonicky.
 • Prosím o pochopení, pokud nebudete ošetřeni  zcela přesně  v dobu objednání,  akutní případy budou ošetřeny i v této době přednostně
 • Očkování proti klíšťové meningoencefalitidě je možné celoročně, nejvhodnější doba je v chladných měsících roku. Očkování doporučuji i vzhledem k většímu výskytu nakažených klíšťat v naší lokalitě. Očkování je prospěšné a možné i v teplých měsících roku, kdy se volí zkrácené schema očkování. 
 • Možnost očkování proti hepatitidě A,B kombinovanou vakcínou Twinrix.
 • Po dohodě i další očkování.
 •  Doporučuji očkování proti rakovině děložního čípku a dalším chorobám způsobeným lidským papiloma virem - u žen od 15 let do 30 let věku - nutno se domluvit, abych objednala vakcínu 

 

zde

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Mobil:   776 714 893
Email:   ikolinkova@volny.cz
Web:   www.mudrkolinkova.cz