Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách praktické lékařky MUDr. Ivany Kolínkové.

O nás

Ordinace se nachází v Brně - Soběšicích, Na kovárně 5. Pracuji se zdravotní sestrou Ivanou Patákovou

Dovolte, abych se Vám představila. Narodila jsem se v Třebíči, kde jsem vystudovala gymnázium a posléze jsem v roce 1986 dokončila studia na LF MU v Brně. Po atestaci I. stupně z všeobecného lékařství jsem v roce 1993 začala pracovat jako praktická lékařka v Brně Soběšicích a zde působím dodnes.

Poskytuji standardní zdravotní péči dospělým a dětem od 15 let. Zabývám se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí,  zajišťuji návštěvní službu v domácnostech pacientů. Pracuji jako externí spolupracovník LF MU při výuce studentů.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření,  máme k dispozici  EKG přístroj, vyšetření CRP - ukazatel zánětu, nově i přístroj k měření INR u pacientů užívajících Warfarin.

K návštěvě naší ordinace se nemusíte objednávat, maximálně se budeme snažit vyjít vstříc Vašim časovým možnostem. Nově od 1.1.09 zavádíme možnost objednání na určitou hodinu - 2 dny v týdnu. Objednáváme k preventivním prohlídkám a k dalším časově náročnějším vyšetřením. Možnost telefonické konzultace i mimo ordinační dobu nebo e-mailem. 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Dosud přijímáme nové pacienty.

Aktuality

  • Vážení klienti, v rámci zlepšení služeb a vzájemné spolupráce jsem rozšířila ordinační hodiny a zavedla možnost objednání na určitou dobu - v pondělí od  10 do 15 hodin, ve čtvrtek od 10 do 13.30 hodin - v této době budou přednostně ošetření objednaní pacienti, možnost objednání osobně, telefonicky 
  • Akutní případy budou ošetřeny i v této době přednostně
  • V zimních měsících je vhodná doba k očkování proti klíšťové meningoencefalitidě. Doporučuji i vzhledem k většímu výskytu nakažených klíšťat v naší lokalitě. Očkování je prospěšné a možné i v teplých měsících roku, kdy se volí zkrácené schema očkování. 
  • Možnost očkování proti hepatitidě A,B kombinovanou vakcínou Twinrix.
  • Po dohodě i další očkování.
  •  Doporučuji očkování proti rakovině děložního čípku a dalším chorobám způsobeným lidským papiloma virem - u žen od 15 let do 30 let věku - nutno se domluvit, abych objednala vakcínu 

 

Pondělí

7.00 - 15.00  
Úterý 7.00 - 16.00  
Středa   13.30 - 18.00
Čtvrtek 7.00 - 13.30  
Pátek 7.00 - 13.30  
polední pauza 11.30 až 12.00

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Mobil:   776 714 893
Email:   ikolinkova@volny.cz
Web:   www.mudrkolinkova.cz